Austritte

31.12.2018  
Wm Thomas Fischlin  
Raphael Rust  
Boris Brandt  
Sebastian Häsler  
 Jahresrapport 2018_22
31.12.2017  
Franz Hürlimann  
Markus Rust  
Paul Hürlimann  
Bruno Imfeld  
Marcel Rust  
2018 Austritte
31.12.2016  
Lt Thomas Schmuki  
Lt Ernst Hürlimann  
Four Dirk Bartel  
Wm Gilbert Bielmann  
Felix Birrer  
Kurt Bürlhart  
Walter Enzler  
Andreas Zimmermann  
Marcel Hegi  
2017 Austritte
31.12.2015  
Hptm Seppi Roth  
Lt Bruno Abegg  
Wm Hans Schillig  
Axel Holzapfel  
Hans Hürlimann  
Jonathan Suter  
 
31.12.2014  
Lt Benedikt Rust  
Lt Albert Fuchs  
Wm René Bielmann  
Wm Alois Grosswiler  
Wm Daniel Lang  
Thomas Arnold  
Armin Bucher  
Robert Enzler  
Beat Hürlimann  
Patrik Kenel  
Alois Müller  
Sureshharan Ramalingam  
 
31.12.2013  
Oblt Walter Hürlimann  
Peter Brunner  
Peter Hürlimann  
Maurus Müller  
2014 Austritte 2014 Austritte
   
31.12.2012  
Wm Claudia Fischlin  
Stephan Hürlimann  
Hans Odermatt  
Hans Hürlimann  
Marcel Ritz  
Silvia Meier  
Raimondo Coloru  
2013 Austritte
   
31.12.2011  
Anton Hürlimann  
Stefan Liggensdorfer  
Martin Rust  
 
   

31.12.2010

 
Wm Jan Birrer  
Wm Armin Hürlimann  
Oswald Wiss  
Moorthy Kasipilai  
Klemens Hürlimann  
Antonio Piccolo  
Francesco Becci  
Marlene Budmiger  
2011 Austritte
   
31.12.2009  
Kaspar Hürlimann  
Michel Fries  
Adrian Hürlimann  
Silvano Zanella  
Ursula Erni  
 
   
31.12.2008  
Manuel Nirk  
Josef Hürlimann (Lienisberg)  
Josef Hürlimann (Damm)  
Josef Hürlimann (Hobüel)  
Bruno Hürlimann  
2009 Austritte
   
31.12.2007  
Lt Roman Hürlimann  
Martin Fuchs  
Daniel Hürlimann  
Willy Schillig  
Leo Schuler  
Mario Zanella  
 
   
31.12.2006  
Lt Stefan Fischlin  
Urs Birrer  
Richard Sieber  
Heinrich Herger  
Hans Hürlimann  
2007 Austritte